مغز توافق آمریکا اخبار سیاست خارجی

مغز: توافق آمریکا اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی ارزان‌ترین و گران‌ترین آپارتمان‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران تا نیمه مهر

: ۲ درصد از کل معاملات انجام و ثبت شده است در نیمه اول شهریور ماه مربوط به ارزان‌ترین آپارتمان‌های شهر به بهای مترمربعی تا ۲ میلیون تومان و حدود ۵/ ۲ درصد مربوط

ارزان‌ترین و گران‌ترین آپارتمان‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران تا نیمه مهر

ارزان ترین و گران ترین آپارتمان های پایتخت کشور عزیزمان ایران تا نیمه مهر

عبارات مهم : ایران

: ۲ درصد از کل معاملات انجام و ثبت شده است در نیمه اول شهریور ماه مربوط به ارزان ترین آپارتمان های شهر به بهای مترمربعی تا ۲ میلیون تومان و حدود ۵/ ۲ درصد مربوط به گران ترین آپارتمان های معامله شده است که قیمت هر مترمربع از آنها بیش از ۱۵ میلیون تومان بوده است.

به گزارش دنیای اقتصاد ، بازار مسکن تحت تاثیر همزمانی نیمه اول مهر با دهه اول محرم و کم کردن مراجعه متقاضیان به بنگاه های املاک قدری از تب و تاب تابستانی فاصله گرفته هست. هر چند انتظار بنگاه های املاک این است که این اوضاع در نیمه دوم مهر اصلاح پیدا کند. طبق داده های سامانه اطلاعات بازار املاک کشور عزیزمان ایران شمار معاملات آپارتمان مسکونی که در نیمه اول مهر انجام و در سامانه ثبت شده است است به ۱۰۰۰ فقره می رسد. این آمار البته با واقعیت فاصله دارد؛ چراکه بسیاری از مشاوران املاک با چندینه روز فاصله، معاملات صورت گرفته و مبایعه نامه ها را در سامانه ثبت می کنند. با این وجود بر اساس همین آمار موقت و غیرقطعی دو گروه از معاملات سهم بسیار اندکی داشته هست. نخست ارزان ترین آپارتمان ها به بهای هر مترمربع حداکثر ۲ میلیون تومان است که در مناطق ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۲، ۱۴، ۱۵، ۱۷ و ۱۸ تعداد بیشتری از آنها قابل جست وجو است.

اگرچه ارزان ترین آپارتمان های پایتخت کشور عزیزمان ایران که در نیمه اول مهر معامله شده است در محله های مختلفی همچون هاشمی، فیروزآباد، سلسبیل، تیموری، بریانک، شمشیری، خاوران، آذری، افسریه، هاشم آباد، یافت آباد، مولوی و تولیددارو قرار دارد، ولی صرفا در بعضی از این محلات می توان در این بازه قیمتی آپارتمان نوساز معامله کرد. به عنوان مثال در محله ابوذر منطقه پنج و محله تیموری منطقه ۱۰ در همین مدت آپارتمان های نوساز و کلیدنخورده به قیمت مترمربعی ۲ میلیون تومان فروش رفته است.

ارزان‌ترین و گران‌ترین آپارتمان‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران تا نیمه مهر

در برابر گران ترین محله های پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز به سه منطقه شمالی یک، دو و سه تعلق دارد. بر اساس اطلاعات اولیه سامانه اطلاعات بازار املاک ایران، گران ترین آپارتمان مسکونی در پایتخت کشور عزیزمان ایران طی نیمه اول مهر، واحد نوساز ۲۳۵ مترمربعی در دروس پایتخت کشور عزیزمان ایران بوده که مترمربعی ۱۹ میلیون تومان فروش رفته است.

: ۲ درصد از کل معاملات انجام و ثبت شده است در نیمه اول شهریور ماه مربوط به ارزان‌ترین آپارتمان‌های شهر به بهای مترمربعی تا ۲ میلیون تومان و حدود ۵/ ۲ درصد مربوط

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs