مغز توافق آمریکا اخبار سیاست خارجی

مغز: توافق آمریکا اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی به روحانی نمره 20 می‌دهم/ او کشور را از لبه پرتگاه نجات داد ، شکوری‌راد

دبیرکل حزب اتحاد ملت گفت: با توجه به توقعاتی که از روحانی وجود داشت بعد از گذشت چهار سال به روحانی نمره 20 می دهم. 

به روحانی نمره 20 می‌دهم/ او کشور را از لبه پرتگاه نجات داد ، شکوری‌راد

شکوری راد: به روحانی نمره 20 می دهم/ او کشور را از لبه پرتگاه نجات داد

عبارات مهم : سیاسی

دبیرکل حزب اتحاد ملت گفت: با توجه به توقعاتی که از روحانی وجود داشت بعد از گذشت چهار سال به روحانی نمره 20 می دهم.

به گزارش ایلنا در مشهد، علی شکوری راد دوشنبه شب در ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در مشهد اظهار داشت: متاسفانه امروز دانشگاه های کشور غیر سیاسی شده است اند و در انتخابات ساکت هستند درحالی که هر لحظه این دانشجویان بودند که تنور انتخابات را داغ نگه می داشتند.

به روحانی نمره 20 می‌دهم/ او کشور را از لبه پرتگاه نجات داد ، شکوری‌راد

وی با اشاره به اینکه مدیر دولت اصلاحات اعلام کاندیداتوری خود را از دانشگاه شروع کرد، خاطرنشان کرد: چون دانشگاه ها سریعتر از سایر نهادها اعتراض می کنند عده ای تلاش کردند که دانشگاه ها به حاشیه برود و بعد از دولت اصلاحات انتقام تمام سال های گذشته را از دانشجویان گرفتند.

رئیس حزب اتحاد ملت تصریح کرد: فضای دانشگاه در دولت گذشته روز به روز بسته تر شد و عرصه جهت فعالیت های متفاوت به شکلی از بین رفته بود.

دبیرکل حزب اتحاد ملت گفت: با توجه به توقعاتی که از روحانی وجود داشت بعد از گذشت چهار سال به روحانی نمره 20 می دهم. 

وی با اشاره به اینکه اتخاذ یک این رویکرد یک فعالیت کاملا برنامه ریزی شده است بوده که طی سال های گذشته انجام شده است هست، خاطرنشان کرد: رهبری در سال 73 فرمودند آنها که دانشگاه های ما را غیرسیاسی کردند خدا لعنت کند.

شکوری راد با تاکید بر اینکه دانشجو باید به عنوان نماینده جامعه خود پیشتاز فعالیت های سیاسی باشد، اظهار کرد: امیدواریم روندی که در ابتدای دولت روحانی با دکتر فرجی دانا شروع شد، دوباره ادامه پیدا کند لیکن در شرایط فعلی هنوز دانشگاه های کشور از گرمای مورد نیاز برخوردار نیستند.

وی از انتخابات به عنوان میراث بزرگ انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: در دوره انتخابات است که ما می توانیم شمیم عوض کردن را درجامعه استشمام کنیم و احساس کنیم که رای مردم می تواند تاثیرگذار باشد.

به روحانی نمره 20 می‌دهم/ او کشور را از لبه پرتگاه نجات داد ، شکوری‌راد

شکوری راد با بیان اینکه اختیارات و تاثیرات ریاست جمهوری کشور عزیزمان ایران با بعضی از کشورهای دنیا قابل قیاس نیست، تصریح کرد: با تمام شرایط موجود تنها راه تغییرات اساسی تاکنون از راه انتخابات دنبال شده است است و کشورهایی که از این عنوان بهره مند نیستند از هیچ گونه دستاوردی بهره مند نشده اند.

وی یادآور شد: اداره کردن درست جامعه، توزیع صحیح منابع ملی، توزیع عادلانه وقت ها، اجرای دقیق و یکسان قانون، توجه به مردم، حرکت در جهت منافع ملی، عدم رانده شدن مردم به حاشیه با تهمت و پرونده سازی از جمله توقعاتی است که مردم از مدیر جمهور منتخب خود دارند.

دبیرکل حزب اتحاد ملت گفت: با توجه به توقعاتی که از روحانی وجود داشت بعد از گذشت چهار سال به روحانی نمره 20 می دهم. 

این فعال سیاسی اصلاح طلب ادامه داد: در سال 88 مردم متوجه شدند که درون حاکمیت چه می گذرد و بر همین اساس در سال 92 جهت عوض کردن شرایط موجود تلاش کردند.

وی گفت: کارآمدی و شایستگی افراد، مسئولیت پذیری مسئولان، پاسخ گویی به مردم، عدم وجود تبعیض، رعایت حقوق برابر، محرم دانستن مردم، شفافیت در امور، فراهم کردن زمینه ای مناسب جهت نظارت مردم، دسترسی راحت مردم به اطلاعات، عدم گرفتن تصمیمات در پشت پرده از دیگر خواسته های اساسی مردم است.

به روحانی نمره 20 می‌دهم/ او کشور را از لبه پرتگاه نجات داد ، شکوری‌راد

وی با اشاره به اینکه علت اینکه ما از روحانی حمایت می کنیم این است که وی خود را به موارد ذکر شده است متعهد دانسته هست، خاطر نشان کرد: هیچ مسئولی نیست که تمام عیار کارها را صد درصد انجام دهد ولی باید دید ما از روحانی چه می خواستیم؟

شکوری راد با بیان اینکه خواسته مهم ما از روحانی نجات کشور از لبه پرتگاه بود که تاکنون به خوبی محقق شده است هست، خاطرنشان کرد: از روحانی می خواستیم کشور را از بی تدبیری در امور، تحریم های بزرگ دور کند و متخصصان را وارد امور کند.

وی با اشاره به اینکه روحانی مهم ترین نیاز ما را به خوبی پاسخ داده هست، خاطر نشان کرد: قبل از استقرار دولت بین خودمان می گفتیم وای به حال دولت بعدی که قرار است تمامی این پرسشها و مشکل ها را درست کند و در این مسیر 8 سال نیاز است که به دوران اصلاحات بازگردیم.

رئیس حزب اتحاد ملت با تاکید بر اینکه خوشبختانه روحانی توانست این مسیر را طی یک دوره چهار ساله طی کند، افزود: برجام یک افتخار بزرگ جهت کشور محسوب می شود که یقینا باید ابعاد فنی آن در کتاب های دیپلماسی گنجانده شود که چگونه کشوری توانست با مذاکره تحریم های بزرگ خود را از بین ببرد.

وی با اشاره به اینکه کشوری همچون عراق نتوانسته تاکنون از زیر بار تحریم های دوره صدام خارج شود، اظهار کرد: در خصوص اقتصاد نیز دولت تصمیم گرفت ابتدا تورم را مهار کند و در این زمینه نیز موفق بود و قطعا در دوره بعدی باید شرایط را جهت خروج از رکود و رونق کسب و کار فراهم کند.

شکوری راد با اشاره به اینکه متاسفانه امروز عده ای آمده اند و شعارهای عوام فریبانه سر می دهند تا رای مردم را جلب کنند، یادآور شد: اگر اقداماتی که در دولت روحانی انجام شد نمی بود باید اکنون نفت می دادیم تا غذا دریافت کنیم.

وی تصریح کرد: مردم بررسی کنند که سایر نامزدهای انتخاباتی در رابطه با حاکمیت قانون، همکاری مردم و اینکه مردم ولی نعمت کشور هستند چند جمله گفته اند؟

رئیس حزب اتحاد ملت ادامه داد: معیارهای فکری عده ای متاسفانه تنها کینه تولید می کند و پشت سر هم مردم را دسته بندی می کنند.

شکوری راد گفت: وعده هایی که در شرایط فعلی داده می شود کارکاتور وعده های مدیر دولت قبل محسوب می شود که باعث شد محرومین بیش از گذشته فقیرتر شوند و ارزش پول ملی کم کردن پیدا کند.

وی یادآور شد: حجت الاسلام رئیسی پاسخگو باشدکه در وقت تصدی شرکت بازرسی کشور با اینکه گلوگاه فساد دست ارزش بوده با آن چه برخوردی داشته اند؟ چگونه این افراد دم از مبارزه با فساد می زنند؟

این فعال سیاسی اصلاح طلب خاطر نشان کرد: در آن وقت در مجلس شورای اسلامی گزارشی ارائه شد که اکثر کالاهای قاچاق از اسکله های غیر مجازی وارد کشور می شود که در اختیار دولت نیست؟ باید پاسخ دهند که در این مقطع با چنین فسادی در کشور چه کردند؟

شکوری راد با اشاره به اینکه امروز قاچاق در دولت روحانی کم کردن یافته هست، خاطر نشان کرد: مسیر وعده دادن و رای جلب کردن و عوام فریبی را دولت قبل انجام داده است و بهتر است کسی در این مسیر گام نگذارد.

وی یادآور شد: کل انقلاب را زیر سئوال می برند تا ادای جنبش وال استریت را در بیاروند، باید از آقای قالیباف پرسید که شعار مبارزه با فساد و شفافیت در کجای شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران نمود داشته است؟ پاسخگویی در کدام قسمت شهرداری وجود داشته است؟

شکوری راد گفت: چه کسانی در شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران برج می سازند و این اجازه را چه کسی در اختیار آن ها قرار می دهد؟ آیا این برج ها در مناطق جنوبی پایتخت کشور عزیزمان ایران ساخته می شوند؟

رئیس حزب اتحاد ملت افزود: ما می خواهیم دیگر به عقب بازنگردیم و قطعا هم به عقب بازنخواهیم گشت، تا نیمه راه امده ایم و تا انتها با روحانی خواهیم ماند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با اشاره به اینکه بعضی از کاندیداهای ریاست جمهوری با حقوق مردم به هیچ عنوان آشنا نیستند، خاطر نشان کرد: ما می خواهیم سربلند باشیم و فساد نداشته باشیم بعد قطعا به روحانی رای می دهیم.

وی یادآور شد: باید در خصوص کسانی که هنوز تصمیم نگرفته اند در انتخابات شرکت بکنند یا نه فعالیت های مناسبی انجام شود.

شکوری را با اشاره به اینکه امروز دیگر ندای تحریم انتخابات شنیده نمی شود، خاطر نشان کرد: لیکن امروز نتیجه گزینش ارزش در سال 92 را امروز به خوبی میبینند، اعتمادشان به مجلس را مشاهده می کنند که چه مقدار رد صلاحیت ها در شورای شهر کم کردن یافته است.

رئیس حزب اتحاد ملت با اشاره به اینکه باید دانشگاه ها بیش از گذشته شعله ور شوند، خاطر نشان کرد: باید دانشجویان به سمت منزل هایشان در شهرها و روستاها بروند و نقش پیامبرگونه آگاهی بخشی را به خوبی ایفا کنند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: ائتلاف بزرگی اکنون در بین اصلاح طلبان شکل گرفته که با آن می توانیم در هر زمانی را پیروزی را بدست بیاوریم.

واژه های کلیدی: سیاسی | دانشگاه | انتخابات | دولت روحانی | دکتر روحانی | ستاد انتخابات | نامزدهای انتخاباتی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs