مغز توافق آمریکا اخبار سیاست خارجی

مغز: توافق آمریکا اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات امیدواریم با گل‌های زیاد ببریم و افزایش کنیم/ الهلال را ببریم قهرمان می‌شویم ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس کشور عزیزمان ایران گفت: نتیجه خوبی در بازی رفت به دست نیاوردیم و باختیم ولی ی‌توانیم بازی را ببریم. 

امیدواریم با گل‌های زیاد ببریم و افزایش کنیم/ الهلال را ببریم قهرمان می‌شویم ، برانکو

برانکو: امیدواریم با گل های زیاد ببریم و افزایش کنیم/ الهلال را ببریم قهرمان می شویم

عبارات مهم : افزایش

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس کشور عزیزمان ایران گفت: نتیجه خوبی در بازی رفت به دست نیاوردیم و باختیم ولی ی توانیم بازی را ببریم.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری قبل از دیدار برگشت برابر الهلال عربستان اظهار کرد: فردا بازی مشکل داریم. این دومین بازی ما در نیمه نهایی است و می دانیم نتیجه خوبی در بازی رفت به دست نیاوردیم و باختیم ولی اعتقاد داریم که می توانیم بازی را ببریم و امیدواریم با تعداد گل های زیاد ببریم و افزایش کنیم. فردا روز تازه و بازی جدیدی هست. خودمان را جهت بازی آماده کرده ایم.

امیدواریم با گل‌های زیاد ببریم و افزایش کنیم/ الهلال را ببریم قهرمان می‌شویم ، برانکو

برانکو در پاسخ به این پرسش که آیا امیدوار است الهلال را شکست دهد، اظهار کرد: طبیعی است که پیروزی با پنج گل سخت است ولی این ورزش هست. نه تنها این که امکانش وجود دارد بلکه نمونه های زیادی هم در این زمینه داریم. الهلال از تیم های خیلی خوب آسیا است و اگر فردا افزایش کند، تقریبا مطمئنم این تیم قهرمان می شود ولی اجازه دهید ادعا کنیم که تیم خوبی داریم و حق داریم امیدوار باشیم. تلاش می کنیم عالی ترین نتیجه را به دست بیاوریم. الان نتیجه بزرگی در دست الهلال است ولی تکرار می کنم که ممکن است همه چیز عوض کردن کند.

سرمربی پرسپولیس در تصویر العمل به این پرسش که تیمی نبوده که به الهلال بتواند پنج گل بزند، گفت: در فوتبال چیزی قابل آینده نگری نیست و در فوتبال هر لحظه نخستین باری وجود دارد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس کشور عزیزمان ایران گفت: نتیجه خوبی در بازی رفت به دست نیاوردیم و باختیم ولی ی‌توانیم بازی را ببریم. 

برانکو در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش در صورت شکست الهلال می تواند قهرمان آسیا شود، گفت: بله می توانیم. شما فکر می کنید اتفاق دیگری رخ می دهد؟ اگر ما الهلال را ببریم ۱۰۰ درصد قهرمان آسیا می شویم.

وی راجع به تاثیر غیبت طارمی بر روند پرسپولیس در برابر الهلال گفت: طارمی عالی ترین بازیکن دو سال اخیر فوتبال کشور عزیزمان ایران بوده و دو سال آقای گل شده است هست. طبیعتا نبودنش فقدان بزرگی هست. احمدزاده هم دیروز عمل جراحی کرد. با این حال من به تیمم ایمان دارم. بارها نشان داده ایم که نیرومند هستیم و فردا هم تلاش می کنیم.

سرمربی پرسپولیس راجع به بومی بودن زیاد بازیکنانش گفت: این خودش دلیلی است که چقدر به بازیکنانم ایمان دارم. این در واقع همبستگی بازیکنان را نشان می دهد. ما می خواهیم امیدوار باشیم و کسی نمی تواند این را از ما بگیرد. این بازی نیمه نهایی آسیا است و همه تیم های سطح اوج در آن هستند.

امیدواریم با گل‌های زیاد ببریم و افزایش کنیم/ الهلال را ببریم قهرمان می‌شویم ، برانکو

او درپاسخ به این پرسش که آیا درصورت رفتن الهلال به فینال اگر برایش بلیت تهیه شود، جهت حمایت از این تیم به چین می رود تا تیم الهلال را حمایت کند، گفت: از دعوتتان ممنونم. در پرسپولیس خیلی کار دارم و وقت نمی کنم بیایم. بابت بلیت هم ممنونم ولی در پرسپولیس پول خوبی می گیرم.

واژه های کلیدی: افزایش | برانکو | فوتبال | قهرمان | پرسپولیس | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs