مغز توافق آمریکا اخبار سیاست خارجی

مغز: توافق آمریکا اخبار سیاست خارجی

گابریل نسبت به نقش چین در تقسیم اروپا هشدار داد

وزیر امور خارجه آلمان تاکید کرد: اگر اروپا می‌خواهد همزمان با کم کردن جمعیتش مرتبط باقی بماند باید اتحاد خود را حفظ کند. گابریل نسبت به نق..

ادامه مطلب

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

فاز سوم «لیسانسه‌ها» ساخته می‌شود

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما از ساخت فاز سوم سریال «لیسانسه‌ها» به کارگردانی سروش صحت خبر داد. فاز سوم «لیسانسه ها» ساخته می شود ع..

ادامه مطلب

حجاج ایرانی در سلامت کامل ، درگذشت 35 زائر بیت الله الحرام درعربستان

اداره کل گذرنامه عربستان اعلام کرد: از مجموع 675هزار و143 زائر بیت الله الحرام کشورهای متفاوت که تاکنون جهت ادای مناسک حج وارد عربستان شده است اند، 35 ..

ادامه مطلب

تصویر + تقدیر اینستاگرامی روحانی از وزرا و معاونانی که در دولت دوازدهم حضور ندارند

رئیس‌جمهور گفت: از زحمات همه وزرا و معاونینی که در دولت دوازدهم حضور ندارند و طی ۴ سال گذشته جهت خدمت به مردم صادقانه تلاش کردند، تقدیر و قدردانی می..

ادامه مطلب

گرم‌ترین سال ثبت شده است در تاریخ

در روز 10 اوت شرکت ملی مطالعات جو و اقیانوسی آمریکا (NOAA) گزارش هر سال اوضاع اقلیم زمین را منتشر و اعلام کرد که 2016 گرم ترین سال ثبت شده است تاریخ اس..

ادامه مطلب

برج میلاد در خطر«کج شدن» و فروریختن؟

عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر از احتمال ریزش و یا کج شدن برج میلاد در پی عدم ایمنی گود مجاور خبر داد.  برج میلاد در خطر«کج شدن»..

ادامه مطلب

توپ و میدان در اختیار ما بود/ دو پنالتی ما گرفته نشد ، منصوریان

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: توپ و میدان در بازی با استقلال در اختیار ما بود. منصوریان: توپ و میدان در اختیار ما بود/ د..

ادامه مطلب