مغز توافق آمریکا اخبار سیاست خارجی

مغز: توافق آمریکا اخبار سیاست خارجی

لاریجانی به داد مجلس برسد / احمد مازنی

یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس اعتقاد است بر مظلومیت نظارت مجلس باید خون گریه کرد. به نظر او اصلا نظارت مجلس نظارت نیست، چون می‌خواهیم از رئیس‌جمهور پرسش کنیم..

ادامه مطلب

با دستگاه ها جهت مقابله با تحریم جلسه می گذاریم / نوبخت

رئیس شرکت برنامه و بودجه گفت: این شرکت با همه دستگاه ها به صورت جداگانه در مورد آسیب‌های تحریم‌ها و راهکار جهت دور زدن موانع، جلسه خواهد داشت. نوبخ..

ادامه مطلب

استیضاح حق مجلس هست، آماده ام همین هفته به صحن بروم / ربیعی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پرسش و استیضاح را حق نمایندگان مجلس دانست و گفت که آمادگی دارد همین هفته و حتی فردا جهت پاسخ به استیضاح به صحن مجلس ..

ادامه مطلب

کیفرخواستی جهت پرونده «مهدی جهانگیری» صادر نشده است / سخنگوی قوه قضائیه

سخنگوی قوه قضائیه راجع به آخرین اوضاع پرونده مهدی جهانگیری گفت: در این پرونده هم مسائلی در استان کرمان و پرسشها مهم‌تری در پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود داشت..

ادامه مطلب

تلاش احمدی نژادی ها جهت ممانعت از کاندیداتوری لاریجانی در انتخابات ۱۴۰۰

گره زدن نام علی لاریجانی با انتخابات 1400 آن هم از سوی احمدی نژاد و یارانش در نوع خود جالب توجه هست، تا جایی که بعضی این نمایش سیاسی مردان دولت سابق..

ادامه مطلب

سردار به‌دنبال نقش‌سیاسی تازه ، «عهدِ سکوت» قالیباف و یارانش

قالیباف بعد از خروج از انتخابات و شهرداری، جز در یکی دو مورد ترجیح داد سکوت کند. شاید این سکوت یادگار سه انتخابات جهت اوست و شهردار سابق پایتخت کشور عزی..

ادامه مطلب

هنوز به گزینه قطعی جهت تصدی وزارت علوم نرسیده‌ایم

سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه هنوز به گزینه قطعی در خصوص وزیر علوم آینده نرسیده‌ایم، گفت: در حال بررسی گزینه‌های این وزارتخانه هستیم و به محض دستیابی به ت..

ادامه مطلب

تصویر + تقدیر اینستاگرامی روحانی از وزرا و معاونانی که در دولت دوازدهم حضور ندارند

رئیس‌جمهور گفت: از زحمات همه وزرا و معاونینی که در دولت دوازدهم حضور ندارند و طی ۴ سال گذشته جهت خدمت به مردم صادقانه تلاش کردند، تقدیر و قدردانی می..

ادامه مطلب

بازدید هیاتی از کمیسیون امنیت ملی از محل اتفاق تروریستی مجلس

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از دیدار هیات چهار نفره این کمیسیون از محل دو اتفاق تروریستی حرم مطهر امام و مجلس شورای اسلامی و همچنین ع..

ادامه مطلب

گواهی می دهم آیت الله هاشمی همواره عزت و عظمت کشور عزیزمان ایران و مردم را می خواست / روحانی

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی مدیر جمهوری به مناسبت سالگرد دوم خرداد تصویری از خود و سیدحسن خمینی در مرقد امام انتشار داده است و از دوم خرداد تا ت..

ادامه مطلب