مغز توافق آمریکا اخبار سیاست خارجی

مغز: توافق آمریکا اخبار سیاست خارجی

توضیحات فدراسیون فوتبال راجع به ادعای تبانی در بازی با سیرالئون

رئیس دپارتمان روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال توضیحاتی را راجع به مسابقه دوستانه کشور عزیزمان ایران و سیرالئون ارائه کرد.  توضیحات فد..

ادامه مطلب

غیبت تنها نماینده زن کشور عزیزمان ایران در فیفا در مراسم دیدار با اینفانتینو!

اینفانتینو، رییس فیفا در روز داربی 86 پایتخت در کشور عزیزمان ایران حاضر شد و دیداری با خانواده فوتبال داشت و همچنین در جشنواره فوتبال زنان نیز حاضر ش..

ادامه مطلب

تا عذرخواهی نکنند، گوشی‌های هدیه را نمی‌پذیریم / صالحی امیری

رییس کمیته ملی المپیک اعلام کرد تا زمانی که از ورزشکاران ایرانی عذرخواهی نشود آنها گوشی‌های هدیه را قبول نمی کنند. صالحی امیری: تا عذرخواهی..

ادامه مطلب

نام مهاجمان مد نظرم را به کلوب دادم / شفر

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر بعد از آخر جلسه خود با سیدرضا افتخاری، مدیرعامل و سید پندار توفیقی، معاون ورزشی استقلال گفت: جلسه بسیار طولانی ولی خیلی خوب و پرب..

ادامه مطلب

امیدواریم با گل‌های زیاد ببریم و افزایش کنیم/ الهلال را ببریم قهرمان می‌شویم ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس کشور عزیزمان ایران گفت: نتیجه خوبی در بازی رفت به دست نیاوردیم و باختیم ولی ی‌توانیم بازی را ببریم.  برانکو: امیدواریم ..

ادامه مطلب

تاوان بازی با نام مرا خواهند داد/ جهانیان دنبال تصویر گرفتن با من بود و التماس می‌کرد ، کریمی

سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌گوید فعلا در تمرینات این تیم حاضر می‌شود تا ببیند در آینده چه می‌شود.  کریمی: تاوان باز..

ادامه مطلب

ترکیب الاهلی جهت بازی با پرسپولیس مشخص شد

به گزارش ایسنا، ترکیب تیم فوتبال الاهلی عربستان جهت دیدار برابر پرسپولیس مشخص شد. بر همین اساس تیم عربستانی امروز (سه شنبه) با ترکیب محمد الاویس، ول..

ادامه مطلب

تصویرهای + نیمار به منزل مجلل سابق رونالدینیو نقل مکان کرد

ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن به منزل جدیدش که زمانی در اختیار هموطن او و یکی از ستاره‌‌های سینمای فرانسه قرار داشت، نقل مکان کرد. نیمار به منزل مجلل سابق ..

ادامه مطلب

توپ و میدان در اختیار ما بود/ دو پنالتی ما گرفته نشد ، منصوریان

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: توپ و میدان در بازی با استقلال در اختیار ما بود. منصوریان: توپ و میدان در اختیار ما بود/ د..

ادامه مطلب